Wydział |
Data |
Godzina |
Sala |
Sygnatura |
Typ |
Sprawa |
Informacje |
Wtorek, 19 Marca 2024 r.
|
II Wydział Karny |
2024-03-19 |
08:30 |
I |
II Ko 50/24 |
Posiedzenie jawne |
Sędzia: SSR Adam Zieliński |
|
I Wydział Cywilny |
2024-03-19 |
08:30 |
X |
I C 150/24 |
Rozprawa |
Sędzia: SSR Ewelina Iwanowicz |
|
I Wydział Cywilny |
2024-03-19 |
08:30 |
XI |
I C 66/24 |
Rozprawa |
Sędzia: SSR Agnieszka Adamczewska |
Odwołana |
III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
2024-03-19 |
08:30 |
XIV |
III Nsm 1186/23 |
Rozprawa |
Sędzia: Sędzia Aneta Markowska |
|
II Wydział Karny |
2024-03-19 |
08:50 |
VI |
II Kp 97/24 |
Posiedzenie jawne |
Sędzia: SSR Monika Pawlica |
|
II Wydział Karny |
2024-03-19 |
09:00 |
I |
II K 712/23 |
Rozprawa |
Sędzia: SSR Adam Zieliński |
|
II Wydział Karny |
2024-03-19 |
09:00 |
VI |
II K 1135/23 |
Rozprawa |
Sędzia: SSR Monika Pawlica |
|
I Wydział Cywilny |
2024-03-19 |
09:00 |
VIII |
I C 3091/19 |
Rozprawa |
Sędzia: Monika Malinowska-Wasiak |
|
I Wydział Cywilny |
2024-03-19 |
09:00 |
X |
I Ns 924/21 |
Rozprawa |
Sędzia: SSR Ewelina Iwanowicz |
|
I Wydział Cywilny |
2024-03-19 |
09:00 |
XI |
I C 1252/23 |
Rozprawa |
Sędzia: SSR Agnieszka Adamczewska |
|
III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
2024-03-19 |
09:15 |
XIII |
III RC 354/23 |
Rozprawa |
Sędzia: Sędzia Paweł Cieciura |
|
II Wydział Karny |
2024-03-19 |
09:20 |
III |
II K 328/23 |
Rozprawa |
Sędzia: SSR Agnieszka Zakrzewska |
|
II Wydział Karny |
2024-03-19 |
09:20 |
V |
II Ko 70/24 |
Posiedzenie jawne |
Sędzia: SSR Dorota Kłos-Wasińska |
|
II Wydział Karny |
2024-03-19 |
09:30 |
III |
II K 25/21 |
Rozprawa |
Sędzia: SSR Agnieszka Zakrzewska |
|
I Wydział Cywilny |
2024-03-19 |
09:30 |
IX |
I C 299/24 |
Rozprawa |
Sędzia: Sabina Ławniczak |
|
II Wydział Karny |
2024-03-19 |
09:30 |
V |
II Ko 214/24 |
Posiedzenie jawne |
Sędzia: SSR Dorota Kłos-Wasińska |
|
III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
2024-03-19 |
09:30 |
XIV |
III Nsm 1185/23 |
Rozprawa |
Sędzia: Sędzia Aneta Markowska |
|
I Wydział Cywilny |
2024-03-19 |
10:00 |
IX |
I C 2310/19 |
Rozprawa |
Sędzia: Sabina Ławniczak |
|
II Wydział Karny |
2024-03-19 |
10:00 |
V |
II Ko 2167/23 |
Posiedzenie jawne |
Sędzia: SSR Dorota Kłos-Wasińska |
|
I Wydział Cywilny |
2024-03-19 |
10:00 |
XI |
I Ns 23/24 |
Rozprawa |
Sędzia: SSR Agnieszka Adamczewska |
Odwołana |
II Wydział Karny |
2024-03-19 |
10:20 |
V |
II Ko 261/24 |
Posiedzenie jawne |
Sędzia: SSR Dorota Kłos-Wasińska |
|
II Wydział Karny |
2024-03-19 |
10:20 |
V |
II Ko 354/24 |
Posiedzenie jawne |
Sędzia: SSR Dorota Kłos-Wasińska |
|
III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
2024-03-19 |
10:20 |
XIII |
III RC 392/23 |
Rozprawa |
Sędzia: Sędzia Paweł Cieciura |
Odwołana |
III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
2024-03-19 |
10:20 |
XIII |
III RC 14/23 |
Rozprawa |
Sędzia: Sędzia Paweł Cieciura |
|
II Wydział Karny |
2024-03-19 |
10:30 |
V |
II Ko 265/24 |
Posiedzenie jawne |
Sędzia: SSR Dorota Kłos-Wasińska |
|
I Wydział Cywilny |
2024-03-19 |
10:30 |
VIII |
I C 350/24 |
Rozprawa |
Sędzia: Monika Malinowska-Wasiak |
|
III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
2024-03-19 |
10:30 |
XIV |
III Nsm 1191/23 |
Rozprawa |
Sędzia: Sędzia Aneta Markowska |
|
II Wydział Karny |
2024-03-19 |
10:50 |
V |
II Ko 366/24 |
Posiedzenie jawne |
Sędzia: SSR Dorota Kłos-Wasińska |
|
II Wydział Karny |
2024-03-19 |
11:00 |
I |
II K 775/23 |
Rozprawa |
Sędzia: SSR Adam Zieliński |
|
I Wydział Cywilny |
2024-03-19 |
11:00 |
IX |
I C 271/24 |
Rozprawa |
Sędzia: Sabina Ławniczak |
|
I Wydział Cywilny |
2024-03-19 |
11:00 |
VIII |
I C 1223/23 |
Rozprawa |
Sędzia: Monika Malinowska-Wasiak |
|
I Wydział Cywilny |
2024-03-19 |
11:00 |
X |
I C 88/24 |
Rozprawa |
Sędzia: SSR Ewelina Iwanowicz |
|
I Wydział Cywilny |
2024-03-19 |
11:00 |
XI |
I C 224/24 |
Rozprawa |
Sędzia: SSR Agnieszka Adamczewska |
|
II Wydział Karny |
2024-03-19 |
11:10 |
V |
II Ko 267/24 |
Posiedzenie jawne |
Sędzia: SSR Dorota Kłos-Wasińska |
|
I Wydział Cywilny |
2024-03-19 |
11:20 |
VIII |
I C 310/23 |
Rozprawa |
Sędzia: Monika Malinowska-Wasiak |
|
II Wydział Karny |
2024-03-19 |
11:30 |
V |
II Ko 233/24 |
Posiedzenie jawne |
Sędzia: SSR Dorota Kłos-Wasińska |
|
I Wydział Cywilny |
2024-03-19 |
11:30 |
X |
I C 113/24 |
Rozprawa |
Sędzia: SSR Ewelina Iwanowicz |
|
III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
2024-03-19 |
11:30 |
XIII |
III RC 411/23 |
Rozprawa |
Sędzia: Sędzia Paweł Cieciura |
Odwołana |
III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
2024-03-19 |
11:30 |
XIII |
III RC 381/23 |
Rozprawa |
Sędzia: Sędzia Paweł Cieciura |
|
III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
2024-03-19 |
11:30 |
XIV |
III Nsm 1189/23 |
Rozprawa |
Sędzia: Sędzia Aneta Markowska |
|
II Wydział Karny |
2024-03-19 |
11:40 |
V |
II Ko 232/24 |
Posiedzenie jawne |
Sędzia: SSR Dorota Kłos-Wasińska |
|
I Wydział Cywilny |
2024-03-19 |
11:40 |
VIII |
I C 175/24 |
Rozprawa |
Sędzia: Monika Malinowska-Wasiak |
|
II Wydział Karny |
2024-03-19 |
12:00 |
I |
II K 1140/18 |
Rozprawa |
Sędzia: SSR Adam Zieliński |
|
II Wydział Karny |
2024-03-19 |
12:00 |
III |
II K 966/23 |
Rozprawa |
Sędzia: SSR Agnieszka Zakrzewska |
|
I Wydział Cywilny |
2024-03-19 |
12:00 |
IX |
I Ns 126/22 |
Rozprawa |
Sędzia: Sabina Ławniczak |
|
II Wydział Karny |
2024-03-19 |
12:00 |
V |
II Ko 266/24 |
Posiedzenie jawne |
Sędzia: SSR Dorota Kłos-Wasińska |
|
II Wydział Karny |
2024-03-19 |
12:00 |
VI |
II K 301/23 |
Rozprawa |
Sędzia: SSR Monika Pawlica |
|
I Wydział Cywilny |
2024-03-19 |
12:00 |
VIII |
I C 311/24 |
Rozprawa |
Sędzia: Monika Malinowska-Wasiak |
|
I Wydział Cywilny |
2024-03-19 |
12:00 |
X |
I C 108/24 |
Rozprawa |
Sędzia: SSR Ewelina Iwanowicz |
|
I Wydział Cywilny |
2024-03-19 |
12:00 |
XI |
I C 185/24 |
Rozprawa |
Sędzia: SSR Agnieszka Adamczewska |
|
II Wydział Karny |
2024-03-19 |
12:10 |
V |
II Ko 234/24 |
Posiedzenie jawne |
Sędzia: SSR Dorota Kłos-Wasińska |
|
I Wydział Cywilny |
2024-03-19 |
12:20 |
IX |
I Ns 73/24 |
Rozprawa |
Sędzia: Sabina Ławniczak |
|
I Wydział Cywilny |
2024-03-19 |
12:20 |
VIII |
I Ns 936/22 |
Rozprawa |
Sędzia: Monika Malinowska-Wasiak |
|
III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
2024-03-19 |
12:20 |
XIV |
III RNs 557/23 |
Rozprawa |
Sędzia: Sędzia Aneta Markowska |
|
I Wydział Cywilny |
2024-03-19 |
12:30 |
X |
I Ns 78/23 |
Rozprawa |
Sędzia: SSR Ewelina Iwanowicz |
|
I Wydział Cywilny |
2024-03-19 |
12:30 |
XI |
I C 250/24 |
Rozprawa |
Sędzia: SSR Agnieszka Adamczewska |
|
III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
2024-03-19 |
12:30 |
XIV |
III RC 5/24 |
Rozprawa |
Sędzia: Sędzia Aneta Markowska |
Odwołana |
I Wydział Cywilny |
2024-03-19 |
12:40 |
IX |
I C 111/24 |
Rozprawa |
Sędzia: Sabina Ławniczak |
|
III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
2024-03-19 |
12:40 |
XIII |
III RC 440/23 |
Rozprawa |
Sędzia: Sędzia Paweł Cieciura |
|
III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
2024-03-19 |
12:45 |
XIV |
III RC 191/23 |
Rozprawa |
Sędzia: Sędzia Aneta Markowska |
|
II Wydział Karny |
2024-03-19 |
13:00 |
I |
II K 1110/19 |
Rozprawa |
Sędzia: SSR Adam Zieliński |
|
II Wydział Karny |
2024-03-19 |
13:00 |
IV |
II K 629/23 |
Rozprawa |
Sędzia: SSR Kamila Świdzińska |
|
II Wydział Karny |
2024-03-19 |
13:00 |
V |
II K 1183/22 |
Rozprawa |
Sędzia: SSR Dorota Kłos-Wasińska |
|
I Wydział Cywilny |
2024-03-19 |
13:00 |
XI |
I C 179/24 |
Rozprawa |
Sędzia: SSR Agnieszka Adamczewska |
|
I Wydział Cywilny |
2024-03-19 |
13:10 |
IX |
I Ns 84/24 |
Rozprawa |
Sędzia: Sabina Ławniczak |
|
I Wydział Cywilny |
2024-03-19 |
13:20 |
VIII |
I C 532/23 |
Rozprawa |
Sędzia: Monika Malinowska-Wasiak |
|
I Wydział Cywilny |
2024-03-19 |
13:30 |
IX |
I C 1304/23 |
Rozprawa |
Sędzia: Sabina Ławniczak |
Odwołana |
II Wydział Karny |
2024-03-19 |
13:30 |
VI |
II K 866/23 |
Rozprawa |
Sędzia: SSR Monika Pawlica |
|
I Wydział Cywilny |
2024-03-19 |
13:30 |
X |
I Ns 783/23 |
Rozprawa |
Sędzia: SSR Ewelina Iwanowicz |
|
I Wydział Cywilny |
2024-03-19 |
13:30 |
XI |
I Ns 710/23 |
Rozprawa |
Sędzia: SSR Agnieszka Adamczewska |
|
III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
2024-03-19 |
13:30 |
XIV |
III Nkd 222/23 |
Rozprawa |
Sędzia: Sędzia Aneta Markowska |
|
I Wydział Cywilny |
2024-03-19 |
13:40 |
VIII |
I C 779/23 |
Rozprawa |
Sędzia: Monika Malinowska-Wasiak |
|
III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
2024-03-19 |
13:50 |
XIII |
III RC 368/23 |
Rozprawa |
Sędzia: Sędzia Paweł Cieciura |
Odwołana |
I Wydział Cywilny |
2024-03-19 |
14:10 |
IX |
I C 1317/23 |
Rozprawa |
Sędzia: Sabina Ławniczak |
|
I Wydział Cywilny |
2024-03-19 |
14:20 |
VIII |
I Ns 405/19 |
Rozprawa |
Sędzia: Monika Malinowska-Wasiak |
Odwołana |
II Wydział Karny |
2024-03-19 |
14:30 |
VI |
II W 911/23 |
Rozprawa |
Sędzia: SSR Monika Pawlica |
|
I Wydział Cywilny |
2024-03-19 |
14:30 |
X |
I C 186/24 |
Rozprawa |
Sędzia: SSR Ewelina Iwanowicz |
|
III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
2024-03-19 |
14:30 |
XIV |
III RNs 62/24 |
Rozprawa |
Sędzia: Sędzia Aneta Markowska |
|
II Wydział Karny |
2024-03-19 |
15:00 |
I |
II K 894/21 |
Rozprawa |
Sędzia: SSR Adam Zieliński |
|
I Wydział Cywilny |
2024-03-19 |
15:00 |
X |
I Co 24/24 |
Posiedzenie jawne |
Sędzia: SSR Ewelina Iwanowicz |
|
I Wydział Cywilny |
2024-03-19 |
15:00 |
XI |
I C 277/23 |
Rozprawa |
Sędzia: SSR Agnieszka Adamczewska |
|
I Wydział Cywilny |
2024-03-19 |
15:00 |
XI |
I C 206/24 |
Rozprawa |
Sędzia: SSR Agnieszka Adamczewska |
|
II Wydział Karny |
2024-03-19 |
15:10 |
I |
II K 965/20 |
Rozprawa |
Sędzia: SSR Adam Zieliński |
|
I Wydział Cywilny |
2024-03-19 |
15:10 |
X |
I C 2118/16 |
Rozprawa |
Sędzia: SSR Ewelina Iwanowicz |
|
I Wydział Cywilny |
2024-03-19 |
15:10 |
X |
I C 265/21 |
Rozprawa |
Sędzia: SSR Ewelina Iwanowicz |
|