Do góry Do dołu
Informacja prawna
English  Deutsch   
Ostatnia aktualizacja danych: 2017-02-24 15:45
  SygnaturaSygnatura - alfanumeryczne oznaczenie akt danej sprawy rozpoznawanej przez sąd.

Przykładowa sygnatura może mieć postać I C 123/12.

Sygnaturę bądź jej fragment można podawać wielkimi bądź małymi literami.
Data rozprawy    
  Wyłącz przedział czasowy
  
Następny dzień
Poprzedni dnień
Ilość pozycji: 56

Wydział Data Godzina Sala Sygnatura Typ Sprawa Informacje
Piątek, 24 Lutego 2017 r.
II Wydział Karny 2017-02-24 08:30 I II Kp 600/16 Posiedzenie jawne Sędzia:
Adam Zieliński
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
II Wydział Karny 2017-02-24 08:30 VII II K 334/16 Rozprawa Sędzia:
Joanna Dębowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
I Wydział Cywilny 2017-02-24 08:30 X I C 2852/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Ewelina Iwanowicz
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
III Wydział Rodzinny i Nieletnich 2017-02-24 08:30 XIV III RC 118/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Aneta Markowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Zakończona
II Wydział Karny 2017-02-24 08:45 I II Ko 2926/16 Posiedzenie jawne Sędzia:
Adam Zieliński
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
II Wydział Karny 2017-02-24 09:00 I II K 1106/14 Rozprawa Sędzia:
Adam Zieliński
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
II Wydział Karny 2017-02-24 09:00 VI II Kp 637/16 Posiedzenie jawne Sędzia:
Przemysław Tworek
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Zakończona
II Wydział Karny 2017-02-24 09:00 VII II K 578/16 Rozprawa Sędzia:
Joanna Dębowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Odroczona
I Wydział Cywilny 2017-02-24 09:00 X I C 1624/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Ewelina Iwanowicz
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
III Wydział Rodzinny i Nieletnich 2017-02-24 09:00 XIII III Nsm 891/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Rembowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Zakończona
II Wydział Karny 2017-02-24 09:15 VI II Kp 641/16 Posiedzenie jawne Sędzia:
Przemysław Tworek
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Zakończona
II Wydział Karny 2017-02-24 09:30 VI II W 1461/16 Rozprawa Sędzia:
Przemysław Tworek
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Odroczona
I Wydział Cywilny 2017-02-24 09:30 X I C 1627/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Ewelina Iwanowicz
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
III Wydział Rodzinny i Nieletnich 2017-02-24 09:30 XIV III RC 307/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Aneta Markowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Zakończona
III Wydział Rodzinny i Nieletnich 2017-02-24 09:40 XIII III Nsm 886/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Rembowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Zakończona
I Wydział Cywilny 2017-02-24 10:00 X I C 1634/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Ewelina Iwanowicz
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
III Wydział Rodzinny i Nieletnich 2017-02-24 10:00 XIII III Nsm 890/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Rembowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Odroczona
II Wydział Karny 2017-02-24 10:30 I II W 1663/15 Rozprawa Sędzia:
Adam Zieliński
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
II Wydział Karny 2017-02-24 10:30 VII II W 1247/15 Rozprawa Sędzia:
Joanna Dębowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Zdjęta z wokandy
I Wydział Cywilny 2017-02-24 10:30 X I C 1644/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Ewelina Iwanowicz
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
III Wydział Rodzinny i Nieletnich 2017-02-24 10:30 XIII III Nsm 892/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Rembowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Zakończona
III Wydział Rodzinny i Nieletnich 2017-02-24 10:30 XIV III RC 388/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Aneta Markowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Zakończona
I Wydział Cywilny 2017-02-24 10:40 X I C 2794/15 Rozprawa Sędzia:
SSR Ewelina Iwanowicz
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
II Wydział Karny 2017-02-24 10:45 VII II W 1218/15 Rozprawa Sędzia:
Joanna Dębowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Zakończona
I Wydział Cywilny 2017-02-24 11:00 X I C 1647/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Ewelina Iwanowicz
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
III Wydział Rodzinny i Nieletnich 2017-02-24 11:00 XIII III Nsm 893/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Rembowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Odroczona
II Wydział Karny 2017-02-24 11:15 VII II K 368/16 Rozprawa Sędzia:
Joanna Dębowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Zakończona
II Wydział Karny 2017-02-24 11:30 I II K 809/16 Rozprawa Sędzia:
Adam Zieliński
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
II Wydział Karny 2017-02-24 11:30 VII II K 1005/15 Rozprawa Sędzia:
Joanna Dębowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Odroczona
I Wydział Cywilny 2017-02-24 11:30 X I C 2851/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Ewelina Iwanowicz
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
III Wydział Rodzinny i Nieletnich 2017-02-24 11:30 XIII III Nsm 895/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Rembowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Zakończona
III Wydział Rodzinny i Nieletnich 2017-02-24 11:30 XIV III Nsm 499/15 Rozprawa Sędzia:
SSR Aneta Markowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Zakończona
II Wydział Karny 2017-02-24 12:00 VI II K 1468/16 Rozprawa Sędzia:
Przemysław Tworek
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Odroczona
I Wydział Cywilny 2017-02-24 12:00 X I C 1875/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Ewelina Iwanowicz
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
III Wydział Rodzinny i Nieletnich 2017-02-24 12:00 XIII III Nsm 901/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Rembowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Zakończona
III Wydział Rodzinny i Nieletnich 2017-02-24 12:00 XIV III RC 255/15 Rozprawa Sędzia:
SSR Aneta Markowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Zakończona
II Wydział Karny 2017-02-24 12:30 VI II K 1413/16 Rozprawa Sędzia:
Przemysław Tworek
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Odroczona
II Wydział Karny 2017-02-24 12:30 VII II K 529/16 Rozprawa Sędzia:
Joanna Dębowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
I Wydział Cywilny 2017-02-24 12:30 X I C 1889/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Ewelina Iwanowicz
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
III Wydział Rodzinny i Nieletnich 2017-02-24 12:30 XIII III Nsm 904/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Rembowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Zakończona
II Wydział Karny 2017-02-24 13:00 VI II K 1496/13 Rozprawa Sędzia:
Przemysław Tworek
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Zakończona
I Wydział Cywilny 2017-02-24 13:00 X I C 1896/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Ewelina Iwanowicz
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
III Wydział Rodzinny i Nieletnich 2017-02-24 13:00 XIII III Nsm 910/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Rembowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Zakończona
II Wydział Karny 2017-02-24 13:15 VII II K 838/15 Rozprawa Sędzia:
Joanna Dębowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
II Wydział Karny 2017-02-24 13:30 VII II K 584/16 Rozprawa Sędzia:
Joanna Dębowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Zakończona
I Wydział Cywilny 2017-02-24 13:30 X I C 1898/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Ewelina Iwanowicz
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
III Wydział Rodzinny i Nieletnich 2017-02-24 13:30 XIII III Nsm 902/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Rembowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Zakończona
III Wydział Rodzinny i Nieletnich 2017-02-24 13:30 XIV III RC 518/15 Rozprawa Sędzia:
SSR Aneta Markowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Odroczona
II Wydział Karny 2017-02-24 14:00 VII II K 799/16 Posiedzenie jawne Sędzia:
Joanna Dębowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Zakończona
I Wydział Cywilny 2017-02-24 14:00 X I C 1899/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Ewelina Iwanowicz
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
III Wydział Rodzinny i Nieletnich 2017-02-24 14:00 XIII III Nsm 906/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Rembowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Zakończona
II Wydział Karny 2017-02-24 14:15 VII II K 1143/16 Posiedzenie jawne Sędzia:
Joanna Dębowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Zakończona
II Wydział Karny 2017-02-24 14:30 VII II K 1115/16 Posiedzenie jawne Sędzia:
Joanna Dębowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Zakończona
I Wydział Cywilny 2017-02-24 14:30 X I C 1902/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Ewelina Iwanowicz
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
III Wydział Rodzinny i Nieletnich 2017-02-24 14:30 XIII III Nsm 718/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Rembowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
II Wydział Karny 2017-02-24 15:15 VII II K 1055/16 Posiedzenie jawne Sędzia:
Joanna Dębowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Zakończona

Oznaczenie kolorystyki

Odwołana
Przerwa
Zakończona
Odroczona
Odroczono na termin z urzędu
Zdjęta z wokandy
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
Inny
"Po terminie" - pozycja nie posiada statusu, ale jej czas świadczy, że już się rozpoczęła lub zakończyła
Publikacja informacji odbywa się na podstawie

Dz. U. 2015 poz. 2316
Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 23 grudnia 2015 r. - Regulamin urzędowania sądów powszechnych


Rozdział 2 (urządzenia zewnętrzne i wewnętrzne), § 11, pkt 5:

Na stronie internetowej sądu umieszcza się bieżące zestawienie spraw rozpoznawanych w danym dniu. Zestawienie to obejmuje imiona i nazwiska sędziów, asesorów sądowych i ławników oraz sygnatury akt wszystkich spraw wyznaczonych na posiedzenie lub rozprawę w danym sądzie wraz z informacją o miejscu i czasie, w którym się odbywają.

Informacje dotyczące pozostałych dni nie zawierają wszystkich danych o których mowa w powyższym zapisie, dlatego są traktowane wyłącznie jako uzupełnienie - strona informacyjna.








Trwa wczytywanie danych

Wczytywanie danych