Do góry Do dołu
Informacja prawna
English  Deutsch   
Ostatnia aktualizacja danych: 2019-12-05 18:55
  SygnaturaSygnatura - alfanumeryczne oznaczenie akt danej sprawy rozpoznawanej przez sąd.

Przykładowa sygnatura może mieć postać I C 123/12.

Sygnaturę bądź jej fragment można podawać wielkimi bądź małymi literami.
Data rozprawy    
  Wyłącz przedział czasowy
  
Następny dzień
Poprzedni dnień
Ilość pozycji: 50

Wydział Data Godzina Sala Sygnatura Typ Sprawa Informacje
Piątek, 6 Grudnia 2019 r.
II Wydział Karny 2019-12-06 08:20 IV II K 862/12 Rozprawa Sędzia:
SSR Kamila Świdzińska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-12-06 08:20 IX I C 526/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Monika Olszowiec
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-12-06 08:25 IX I Ns 284/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Monika Olszowiec
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
II Wydział Karny 2019-12-06 08:30 I II Ko 1343/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Adam Zieliński
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
II Wydział Karny 2019-12-06 08:30 IV II K 22/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Kamila Świdzińska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-12-06 08:30 IX I C 2194/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Monika Olszowiec
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
II Wydział Karny 2019-12-06 08:30 VI II K 19/19 Rozprawa Sędzia:
Marta Goss-Przygucka
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
III Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-12-06 08:30 XIII III RNs 410/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Inga Pietrasik
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
III Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-12-06 08:30 XIV III Nsm 919/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Aneta Markowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
II Wydział Karny 2019-12-06 09:00 I II K 1457/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Adam Zieliński
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
II Wydział Karny 2019-12-06 09:00 III II K 634/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Agnieszka Zakrzewska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-12-06 09:00 IX I Nc 2039/13 Rozprawa Sędzia:
RSR Karolina Wiśniewska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
III Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-12-06 09:10 XIII III Nsm 230/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Inga Pietrasik
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-12-06 09:30 IX I C 1035/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Monika Olszowiec
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
II Wydział Karny 2019-12-06 10:00 III II K 338/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Agnieszka Zakrzewska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-12-06 10:00 IX I C 2629/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Monika Olszowiec
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
III Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-12-06 10:00 XIII III Nsm 118/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Inga Pietrasik
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
II Wydział Karny 2019-12-06 10:30 I II K 439/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Adam Zieliński
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
III Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-12-06 10:30 XIV III Nsm 22/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Aneta Markowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
III Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-12-06 10:40 XIII III Nsm 26/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Inga Pietrasik
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-12-06 10:45 IX I C 9/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Monika Olszowiec
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-12-06 11:15 IX I C 1106/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Monika Olszowiec
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
II Wydział Karny 2019-12-06 11:20 VI II K 111/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
Marta Goss-Przygucka
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
III Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-12-06 11:20 XIII III RNs 209/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Inga Pietrasik
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
II Wydział Karny 2019-12-06 11:30 III II K 1199/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Agnieszka Zakrzewska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
II Wydział Karny 2019-12-06 11:30 VI II K 843/19 Rozprawa Sędzia:
Marta Goss-Przygucka
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
III Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-12-06 11:30 XIV III Nsm 133/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Aneta Markowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
II Wydział Karny 2019-12-06 12:00 I II K 855/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Adam Zieliński
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
II Wydział Karny 2019-12-06 12:00 III II K 1462/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Agnieszka Zakrzewska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-12-06 12:00 IX I C 1709/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Monika Olszowiec
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
II Wydział Karny 2019-12-06 12:00 VI II K 476/18 Rozprawa Sędzia:
Marta Goss-Przygucka
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
III Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-12-06 12:00 XIII III Nsm 553/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Inga Pietrasik
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-12-06 12:15 IX I C 2416/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Monika Olszowiec
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-12-06 12:30 IX I C 2451/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Monika Olszowiec
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
II Wydział Karny 2019-12-06 12:30 VI II K 1030/19 Rozprawa Sędzia:
Marta Goss-Przygucka
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Zdjęta z wokandy
II Wydział Karny 2019-12-06 12:30 VI II K 502/19 Rozprawa Sędzia:
Marta Goss-Przygucka
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
III Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-12-06 12:30 XIV III Nsm 143/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Aneta Markowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
III Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-12-06 13:00 XIII III RC 121/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Inga Pietrasik
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-12-06 13:20 IX I Ns 833/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Monika Olszowiec
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
III Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-12-06 13:20 XIII III Nsm 443/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Inga Pietrasik
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-12-06 13:30 IX I Ns 791/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Monika Olszowiec
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
II Wydział Karny 2019-12-06 14:00 III II K 268/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Agnieszka Zakrzewska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-12-06 14:00 IX I C 2311/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Monika Olszowiec
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
III Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-12-06 14:00 XIII III Nsm 486/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Inga Pietrasik
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
II Wydział Karny 2019-12-06 14:15 VI II K 872/19 Rozprawa Sędzia:
Marta Goss-Przygucka
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
III Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-12-06 14:15 XIV III Nsm 533/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Aneta Markowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-12-06 14:30 IX I C 3549/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Monika Olszowiec
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
III Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-12-06 14:40 XIII III Nsm 490/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Inga Pietrasik
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
II Wydział Karny 2019-12-06 15:00 III II K 661/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Agnieszka Zakrzewska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
III Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-12-06 15:05 XIII III Nsm 542/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Inga Pietrasik
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje

Oznaczenie kolorystyki

Odwołana
Przerwa
Zakończona
Odroczona
Odroczono na termin z urzędu
Zdjęta z wokandy
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
Inny
"Po terminie" - pozycja nie posiada statusu, ale jej czas świadczy, że już się rozpoczęła lub zakończyła
Publikacja informacji odbywa się na podstawie

Dz. U. 2015 poz. 2316
Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 23 grudnia 2015 r. - Regulamin urzędowania sądów powszechnych


Rozdział 2 (urządzenia zewnętrzne i wewnętrzne), § 11, pkt 5:

Na stronie internetowej sądu umieszcza się bieżące zestawienie spraw rozpoznawanych w danym dniu. Zestawienie to obejmuje imiona i nazwiska sędziów, asesorów sądowych i ławników oraz sygnatury akt wszystkich spraw wyznaczonych na posiedzenie lub rozprawę w danym sądzie wraz z informacją o miejscu i czasie, w którym się odbywają.

Informacje dotyczące pozostałych dni nie zawierają wszystkich danych o których mowa w powyższym zapisie, dlatego są traktowane wyłącznie jako uzupełnienie - strona informacyjna.








Trwa wczytywanie danych

Wczytywanie danych