Do góry Do dołu
Informacja prawna
English  Deutsch   
Ostatnia aktualizacja danych: 2020-10-21 19:00
  SygnaturaSygnatura - alfanumeryczne oznaczenie akt danej sprawy rozpoznawanej przez sąd.

Przykładowa sygnatura może mieć postać I C 123/12.

Sygnaturę bądź jej fragment można podawać wielkimi bądź małymi literami.
Data rozprawy    
  
Typ:
:
Sala rozpraw:
  
Następny dzień
Poprzedni dnień
Ilość pozycji: 65

Wydział Data Godzina Sala Sygnatura Typ Sprawa Informacje
Środa, 21 Października 2020 r.
I Wydział Cywilny 2020-10-21 08:25 IX I C 1157/20 Rozprawa Sędzia:
SSR Monika Olszowiec
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Zakończona
II Wydział Karny 2020-10-21 08:30 I II Kp 832/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Adam Zieliński
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Zakończona
II Wydział Karny 2020-10-21 08:30 II II K 865/20 Posiedzenie jawne Sędzia:
Joanna Taborowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Odroczona
II Wydział Karny 2020-10-21 08:30 VI II K 699/19 Rozprawa Sędzia:
Marta Goss-Przygucka
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
II Wydział Karny 2020-10-21 08:30 VII II K 1474/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Jacek Popczyk
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Odroczona
I Wydział Cywilny 2020-10-21 08:30 VIII I C 1778/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Anna Anduła-Dzikowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
I Wydział Cywilny 2020-10-21 08:30 XII I C 757/20 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Nowak
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Zakończona
III Wydział Rodzinny i Nieletnich 2020-10-21 08:33 XIV III RC 189/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Aneta Markowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Odroczona
I Wydział Cywilny 2020-10-21 08:35 IX I C 1040/20 Rozprawa Sędzia:
SSR Monika Olszowiec
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Odroczona
II Wydział Karny 2020-10-21 09:00 I II K 202/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Adam Zieliński
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Przerwa
II Wydział Karny 2020-10-21 09:00 II II K 1256/19 Rozprawa Sędzia:
Joanna Taborowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Odroczona
I Wydział Cywilny 2020-10-21 09:00 IX I C 3177/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Monika Olszowiec
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
I Wydział Cywilny 2020-10-21 09:00 XI I C 1147/20 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Rembowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Zakończona
I Wydział Cywilny 2020-10-21 09:00 XII I Ns 1028/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Nowak
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Zakończona
III Wydział Rodzinny i Nieletnich 2020-10-21 09:04 XIII III RNs 204/20 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Iwaszkiewicz
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Zakończona
I Wydział Cywilny 2020-10-21 09:40 VIII I C 3450/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Anna Anduła-Dzikowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
II Wydział Karny 2020-10-21 10:00 VI II K 927/17 Rozprawa Sędzia:
Marta Goss-Przygucka
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Odroczona
I Wydział Cywilny 2020-10-21 10:00 XI I C 1047/20 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Rembowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Odroczona
III Wydział Rodzinny i Nieletnich 2020-10-21 10:03 XIV III RC 133/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Aneta Markowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Odroczona
III Wydział Rodzinny i Nieletnich 2020-10-21 10:04 XIII III RC 277/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Iwaszkiewicz
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Odroczona
I Wydział Cywilny 2020-10-21 10:30 IX I Ns 307/20 Rozprawa Sędzia:
SSR Monika Olszowiec
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Odwołana
I Wydział Cywilny 2020-10-21 10:30 IX I C 1708/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Monika Olszowiec
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
I Wydział Cywilny 2020-10-21 10:30 XII I C 1295/15 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Nowak
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
I Wydział Cywilny 2020-10-21 10:50 VIII I Ns 885/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Anna Anduła-Dzikowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Zakończona
II Wydział Karny 2020-10-21 11:00 VI II K 1141/19 Rozprawa Sędzia:
Marta Goss-Przygucka
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Zakończona
I Wydział Cywilny 2020-10-21 11:15 IX I C 2935/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Monika Olszowiec
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Zakończona
III Wydział Rodzinny i Nieletnich 2020-10-21 11:30 XIII III RC 1/20 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Iwaszkiewicz
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Odroczona
II Wydział Karny 2020-10-21 11:50 VI II K 1180/19 Rozprawa Sędzia:
Marta Goss-Przygucka
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Zakończona
II Wydział Karny 2020-10-21 12:00 I II K 172/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Adam Zieliński
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Odroczona
II Wydział Karny 2020-10-21 12:00 II II K 165/20 Rozprawa Sędzia:
Joanna Taborowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Odroczona
II Wydział Karny 2020-10-21 12:00 VI II K 326/20 Rozprawa Sędzia:
Marta Goss-Przygucka
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Odroczona
I Wydział Cywilny 2020-10-21 12:00 VIII I C 380/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Anna Anduła-Dzikowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Zakończona
I Wydział Cywilny 2020-10-21 12:00 XI I Ns 397/20 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Rembowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Zakończona
I Wydział Cywilny 2020-10-21 12:00 XII I Ns 290/20 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Nowak
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Odroczona
III Wydział Rodzinny i Nieletnich 2020-10-21 12:00 XIV III Nsm 332/20 Rozprawa Sędzia:
SSR Aneta Markowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Odroczona
I Wydział Cywilny 2020-10-21 12:30 VIII I C 3599/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Anna Anduła-Dzikowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Odroczona
I Wydział Cywilny 2020-10-21 12:30 XI I Ns 552/20 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Rembowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
I Wydział Cywilny 2020-10-21 12:30 XII I C 2494/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Nowak
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Odroczona
III Wydział Rodzinny i Nieletnich 2020-10-21 12:59 XIII III RC 402/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Iwaszkiewicz
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Zakończona
II Wydział Karny 2020-10-21 13:00 II II W 409/20 Rozprawa Sędzia:
Joanna Taborowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Zakończona
I Wydział Cywilny 2020-10-21 13:20 IX I C 948/20 Rozprawa Sędzia:
SSR Monika Olszowiec
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
II Wydział Karny 2020-10-21 13:20 VI II K 915/19 Rozprawa Sędzia:
Marta Goss-Przygucka
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Zakończona
II Wydział Karny 2020-10-21 13:30 VI II W 41/19 Rozprawa Sędzia:
Marta Goss-Przygucka
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Odroczona
I Wydział Cywilny 2020-10-21 13:30 XI I Ns 400/20 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Rembowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Zakończona
I Wydział Cywilny 2020-10-21 13:30 XII I C 2825/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Nowak
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Zakończona
III Wydział Rodzinny i Nieletnich 2020-10-21 13:30 XIV III RC 55/20 Rozprawa Sędzia:
SSR Aneta Markowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Odroczona
I Wydział Cywilny 2020-10-21 13:50 VIII I C 3607/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Anna Anduła-Dzikowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Zakończona
II Wydział Karny 2020-10-21 14:00 I II K 34/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Adam Zieliński
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Zakończona
II Wydział Karny 2020-10-21 14:00 II II W 914/19 Rozprawa Sędzia:
Joanna Taborowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Odroczona
II Wydział Karny 2020-10-21 14:00 VII II K 907/20 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Jacek Popczyk
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Zakończona
I Wydział Cywilny 2020-10-21 14:00 XI I Ns 499/20 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Rembowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Odroczona
I Wydział Cywilny 2020-10-21 14:10 XII I C 3044/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Nowak
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Zakończona
I Wydział Cywilny 2020-10-21 14:20 IX I C 3533/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Monika Olszowiec
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Odroczona
II Wydział Karny 2020-10-21 14:20 VII II Kp 648/20 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Jacek Popczyk
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Zakończona
III Wydział Rodzinny i Nieletnich 2020-10-21 14:25 XIII III Nsm 589/20 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Iwaszkiewicz
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Zakończona
II Wydział Karny 2020-10-21 14:30 VII II K 279/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Jacek Popczyk
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Zakończona
I Wydział Cywilny 2020-10-21 14:30 VIII I C 3595/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Anna Anduła-Dzikowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Zakończona
I Wydział Cywilny 2020-10-21 14:30 XII I Ns 1208/15 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Nowak
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Zakończona
I Wydział Cywilny 2020-10-21 14:40 XII I C 373/20 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Nowak
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Zakończona
I Wydział Cywilny 2020-10-21 15:00 IX I Ns 62/20 Rozprawa Sędzia:
SSR Monika Olszowiec
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Odroczona
II Wydział Karny 2020-10-21 15:00 VI II K 791/17 Rozprawa Sędzia:
Marta Goss-Przygucka
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Zakończona
I Wydział Cywilny 2020-10-21 15:00 VIII I C 1870/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Anna Anduła-Dzikowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Zakończona
III Wydział Rodzinny i Nieletnich 2020-10-21 15:00 XIV III Nsm 947/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Aneta Markowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Zakończona
III Wydział Rodzinny i Nieletnich 2020-10-21 15:09 XIII III RC 376/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Iwaszkiewicz
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
I Wydział Cywilny 2020-10-21 15:20 IX I Ns 858/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Monika Olszowiec
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Odroczona

Oznaczenie kolorystyki

Odwołana
Przerwa
Zakończona
Odroczona
Odroczono na termin z urzędu
Zdjęta z wokandy
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
Inny
"Po terminie" - pozycja nie posiada statusu, ale jej czas świadczy, że już się rozpoczęła lub zakończyła
Publikacja informacji odbywa się na podstawie

Dz. U. 2015 poz. 2316
Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 23 grudnia 2015 r. - Regulamin urzędowania sądów powszechnych


Rozdział 2 (urządzenia zewnętrzne i wewnętrzne), § 11, pkt 5:

Na stronie internetowej sądu umieszcza się bieżące zestawienie spraw rozpoznawanych w danym dniu. Zestawienie to obejmuje imiona i nazwiska sędziów, asesorów sądowych i ławników oraz sygnatury akt wszystkich spraw wyznaczonych na posiedzenie lub rozprawę w danym sądzie wraz z informacją o miejscu i czasie, w którym się odbywają.

Informacje dotyczące pozostałych dni nie zawierają wszystkich danych o których mowa w powyższym zapisie, dlatego są traktowane wyłącznie jako uzupełnienie - strona informacyjna.








Trwa wczytywanie danych

Wczytywanie danych








Trwa wczytywanie danych

Wczytywanie danych